Lajme

Taksisti fans i kushërinjve ‘Martinaj’, mbush taksinë me fotot e Brilantit dhe Ervisit

Taksisti Uljan Kolgjegja është fans i zjarrtë i familjes Martinaj.

Kjo nuk ka më dyshim! Teksa jo pak herë e ka shprehur hapur adhurimin që ka ndaj dy kushërinjve Martinaj, Brilantit dhe Ervisit, ai ka bërë një tjetër shprehje dashurie.

Ai ka vendosur në kofonon e makinës dy foto ku në një prej tyre shfaqet ai me Brilant Martinajn, ndërsa në një tjetër është vetëm Brilanti me pistoletë në dorë.

Por jo vetëm kaq. Siç shihet në foto, në pjesën e sipërme është tabela me mbishkrimin “Taksi Brilanti” dhe incialet B.M. V.M. duke iu referuar dy kushërinjve.

Këto iniciale i ka tatuazh edhe në kyçin e dorës, si shenjë dashurie për ta. Veçse nuk dihet nga buron..

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close