Lajme

Tepelenë/ 65-vjeçari bie nga tarraca e banesës, humb jetën në vend

Një 65-vjeçar ka humbur jetën tragjikisht ditën e sotme në Tepelenë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:45, në lagjen “Kala”. Sipas policisë, B. Z., 65 vjeç, duke kryer disa riparime në tarracën e banesës së tij, ka rënë nga tarraca dhe për pasojë ka humbur jetën.

Ndërkaq, kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve.

Rreth orës 13:45, në lagjen “Kala”, Tepelenë, shtetasi B. Z., 65 vjeç, duke kryer disa riparime në tarracën e banesës së tij, ka rënë nga tarraca dhe për pasojë ka humbur jetën. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po punon për sqarimin e rrethanave të situatës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close