Lajme

Tepelenë, Makina del nga rruga dhe ‘fluturon’ në humnerë

Tepelenë, Një aksident që mund të përfundonte me përmasa tragjike ka ndodhur sot. Në vendin e quajtur Iliras, një automjet ka dalë nga rruga dhe ka fluturuar mbi ndarësen, duke përfunduar në humnerë. Në automjet ndodhej një familje me katër anëtarë, të cilët kanë shpëtuar për mrekulli. Në vendin e ngjarjes ndodhet policia dhe grupi h etimor, të cilët po punojnë për zbardhjen e këtij aksidenti të rëndë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: