fbpx
Lajme

Tepelenë, sipërfaqja e madhe e tokës përfshihet nga flakët, shikoni videot

Një sipërfaqe e madhe toke është përfshirë nga flakët mbrëmjen e kësaj të diele (2 gusht) pranë Ujit të Ftohtë, Tepelenë.

Forcat e zjarrëfikëses janë nisur për në vendngjarje por për shkak të errësirës dhe të terrenit është e vështirë të ndërhyhet. Nuk dihen ende rrethanat e këtij zjarri.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button