Lajme

Tërmet gjatë natës në Greqi, magnituda 4.6 e shkallës Rihter

Një tërmet ka rënë gjatë natës në qendër të Greqisë. Magnituda e tij ishte 4.6 e shkallës Rihter.

Tërmeti u ndie në disa zona të Greqisë, teksa epiqendra ishte afër Patras dhe Mesolongis, si dhe 55 kilometër larg Janinës, qytet shumë afër me Shqipërinë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: