Lajme

Tiranë/ 35-vjeçarja bie nga lartësia tek “Pallati me Shigjeta”

Një 35-vjeçare ka gjetur vdekjen në mënyrë tragjike në Tiranë.  Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në zonën e Pallatit me Shigjeta.

Sipas burimeve zyrtare, rreth orës 14:50, tek Pallati me Shigjeta, ka rënë nga lartësia dhe për pasojë ka humbur jetën një shtetase ende e paidentifikuar, rreth moshës 35 vjeçe.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e saj dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: