Lajme

Tiranë, Ka ndodhur

Pas një s herri me disa persona. nje 24-vjecar është q ëlluar me t hikë mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Njoftimi i policisë: Me datë 05.08.2021, rreth orës 20:00, gjatë një k onflikti të çastit, për motive të dobëta është g oditur me një mjet. prerës(t hikë), shtetasi A. K., 24 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Sherbimet e Policisë kanë bërë të mundur identifikimin e autorëve ku për arsyje h etimi nuk bëhen të ditura gjeneralitet e tyre dhe po punojnë për kapjen e tyre. Grupi h etimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: