Lajme

Tri ditë para 28 Nëntorit, Stupcat vijnë me superepisod për çështjen e flamurit dhe vendit

Si çdo të diel, Stupcat na zbukurojnë fundjavën me humorin e tyre thumbues që na sjellin përmes serialit “Egjeli”.

Tashmë ka nisur shfaqja online e episodit të 67-të që nis me bisedën në mes të Sahit Plisit e Axhës Sheqë për flamurin kombëtar dhe atë të Kosovës.

Biseda vazhdon për politikanët tanë, si edhe për vendin në përgjithësi.

Në anën tjetër, Teta Gjyli, të cilës nuk i bëhet vonë për çështjen kombëtare, vazhdon me biznesin e saj, duke shitur defe.

Ndiqeni episodin e plotë që shfaqet online vetëm në platformën vendore gjirafavideo.com.

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close