Categories Lajme

Tri ditë para 28 Nëntorit, Stupcat vijnë me superepisod për çështjen e flamurit dhe vendit

Si çdo të diel, Stupcat na zbukurojnë fundjavën me humorin e tyre thumbues që na sjellin përmes serialit “Egjeli”.

Tashmë ka nisur shfaqja online e episodit të 67-të që nis me bisedën në mes të Sahit Plisit e Axhës Sheqë për flamurin kombëtar dhe atë të Kosovës.

Biseda vazhdon për politikanët tanë, si edhe për vendin në përgjithësi.

Në anën tjetër, Teta Gjyli, të cilës nuk i bëhet vonë për çështjen kombëtare, vazhdon me biznesin e saj, duke shitur defe.

Ndiqeni episodin e plotë që shfaqet online vetëm në platformën vendore gjirafavideo.com.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Këmbimi valutor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 95.4 lekë…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Mbetet stok 80% e ‘qepës së ujit’, fermerët në Korçë të pezmatuar: S’rezistojnë më, do i hedhim në kanal

Fermerët e fshatit Porodinë, i cili ndodhet vetëm 5km larg Korçës siç shihet në pamje…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Kryeministri Rama: Baza Ajrore e NATO-s në Kuçovë! Do të luajë një rol kyç

Kryeministri Rama mëngjesin e sotëm ka publikuar pamje nga baza ajrore e NATO-s që  do…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Mbërrin sonte në Shqipëri Zelenskyy

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelenskyy, do të mbërrij mbrëmjen e sotme në Shqipëri. Kreu i…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Parashikimi i motit, 27 Shkurt 2024

Territori shqiptar, do të jetë nën ndikimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike, ku moti i…

LEXO ME SHUME