Lajme

Tymi mbulon zonën, përfshihet nga flakët servisi në Lushnjë

Rreth orës 17:00, në lagjen “Savër”, Lushnjë, në një servis për lyerjen me bojë të mjeteve motorrike, në pronësi të shtetasve B. K dhe F. P., ka rënë zjarr.

Në vëndngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe shërbimi zjarrfikës të cilët po punojnë për shuarjen e zjarrit dhe përcaktimin e shkakut të rënies së tij.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close