Lajme

U gjet pa ndjenja në tokë, humb jetën në spital 55-vjeçari në Elbasan

Një person ka ndërruar jetë në spitalin e Elbasanit këtë të martë. Policia bën me dije, se 55-vjeçari i paidentifikuar, u gjet i shtrirë ne tokë pa shenja dhune dhe u dërgua për ndihmë mjekësore, por v diq në spital. Policia tha se nga hetimet paraprake dyshohet se vdekja ka ardhur nga shkaqet natyrale.

Elbasan/ Informacion paraprak, Më datë 27.07.2021, rreth orës 14:50, në lagjen “Brigada 17 Sulmuese”, Elbasan, një shtetas ende i paidentifikuar ( endacak) rreth 55 vjeç, është gjetur i shtrirë ne tokë pa shenja dhune i cili më pas ka ndëruar jetë në Spitalin Rajonal Elbasan.

Nga hetime paraprake dyshohet se v dekja ka ardhur nga shkaqet natyrale, grupi hetimor vijon punën për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: