Lajme

U rrëzua me biçikletë mbi kanalin e ujësjellsit, humb jetën 55 vjeçari

U rrëzua me biçikletë mbi kanalin e ujësjellsit, aksident teagjik për jetën e 55 vjeçarit. Një banor nga fshati Biranj ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti disi të habitshëm. Shtetasi me inicialet A. S, rreth 55 vjeç, sipas burimeve të afërta me familjen ka v dekur pasi u rrëzua ndërsa po udhëtonte me biçikletë dhe u penngua mbi një kanal të hapur për punime ujësjellsi.

Banori I fshatit Biranj ishte duke shkuar të punonte në arë, por nga rrëzimi prej biçikletës pësoi dëmtim të rëndë në pjesën e kokës që i shkaktuan v dekjen. Sqarim: Fotoja e përdorur ilustruese.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: