Lajme

VIDEO\ BB Vip?! Donaldi e Trixa shijojnë natën në xhakuzin e suitës

Dyshja më e komentuar nga “Big Brother Vip”, Beatrix dhe Donaldi, mbrëmjen e djeshme e kanë kaluar në suitën e përgatitur nga ‘Vëllai i madh”. Pas një ‘krisje’ mes çiftit, dyshja duken se kanë kaluar momente shumë të bukura me shumë përqafime e puthje. E ai që u përkujdes që ata të dy të kalojnë një natë të paharruar ishte Arbri.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close