Lajme

VIDEO/ Gjithçka e shkrumbuar, çfarë ka mbetur nga apartamenti në Vlorë që u ‘përpi’ nga flakët, identifikohet viktima (EMRI)

Gjithçka e shkrumbuar. Këto janë pamjet e rënda që vijnë nga banesa në Vlorë, që u përfshi nga flakët, ku për pasojë një 55-vjeçar humbi jetën. Ngjarja ndodhi në lagjen “Rilindja”, rreth orës 06:20 të mëngjesit të sotëm,  behet se bëhet fjalë për shtetasin Gjergji Beqiri, i cili jetonte i vetëm në këtë banesë në katin e parë të një pallati të vjetër në qytetin bregdetar, ndërkohë që vuante nga sëmundje të shëndetit mendor. siç shihet edhe nga pamjet, gjithçka është përpirë nga zjarri, ndërsa ka qenë e pamundur që 55-vjeçari të nxirrej i gjallë prej aty. Kanë qenë fqinjët e tij ata që kanë njoftuar policinë dhe zjarrfikësen, kur panë se nga kati i parë i pallatit po dilte tym.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: