Lajme

Video/ “Më ka shfrytëzuar si shërbëtore”, vjehrra i përgjigjet nuses: S’ia kemi prishur për asgjë, i thoja ‘ik shlodhu’ në shtëpi, por…

Vjehrra e 20-vjeçares nga Librazhdi, e cila sot është kryefjalë e rrjeteve sociale, pasi u kap mat me të dashurin në dhomën e saj të gjumit, është përballur me nusen.

Në një lidhje telefonike për ‘Me zemër të hapur’ në ‘News24’ të moderatores Evis Ahmeti, vjehrra tha se nuk e ka shfrytëzuar nusen si shërbëtore.

Ajo tha se asaj nuk ia kishin prishur asnjëherë qejfin të gjithë si familje.

Si e keni trajtuar nusen?
I kam ndenjur në këmbë dy vite e gjysmë nuses. Do ble kështu, do ble ashtu. Askush nuk ia ka prishur gjë. As unë as çuni. I thash a ke gjë.

Ajo ka pretenduar se e keni shfrytëzuar?
Jo. I thoja hajde nga puna dhe shlodhu. Nuk e di ça bënte. Rrinte në telefon apo jo në shtëpi.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close