Lajme

Vlorë, reagon zyrtarisht policia: Ja kush është 40-vjeçari (Emri)

Emri i personit është Bledar Birçaj që mbetur i v dekur si pasojë e atentatit të pak minutave më parë në qytetin e Vlorës.

Vlorë/ Informacion paraprak Në lagjen “Hajro Çakërri”, Vlorë, në rrethana ende të paqarta është qëlluar me a rmë zjarri në drejtim të automjetit tip” BMW” me drejtues shtetasin Bledar Birçaj. rreth 40 vjeç ,i cili si pasojë e plagëve të marra është transportuar në spitalin e Vlorës, ku dhe ka ndërruar jetë.

Grupi h etimor nën drejtimin e Prokurorisë ndodhet nē vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes. Shërbimet e Policisë të D.V.P. Vlorë, të Komisariatit të Policisë Vlorë po krehin zonën si dhe janë ngritur pika kontrolli me qëllim kapjen e autorit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: