Lajme

Vlorë, Shoqërohen 2 persona, shpallet në kërkim një tjetër, detaje

Vlorë, Vijon puna për parandalimin, evidentimin dhe g oditjen e paligjshmërisë. Ar restohen në flagrancë 2 shtetas, për vepra p enale të ndryshme.

Nga specialistët për H etimin e K rimeve në Komisariatin e Policisë Vlorë u a rrestua në flagrancë shtetasi K. Y., 37 vjeç si dhe u bë shpallja në kërkim policor e shtetasit M. H., 49 vjeç, banues në Vlorë, pasi këta shtetas, në lagjen “29 Nëntori”, Vlorë, kanë vjedhur një biçikletë, në pronësi të shtetasit A. M, banues në Vlorë.

Po nga specialistët për H etimin e K rimeve në Komisariatin e Policisë Vlorë u ar restua në flagrancë shtetasi G. J., 17 vjeç, banues në Vlorë, pasi gjatë një k onflikti për motive të dobëta, në lagjen “Pavarsia”, Vlorë, ka g oditur me mjet p rerës (t hikë), shtetasin E. D., 17 vjeç, banues në Vlorë, i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë, për v eprime të mëtejshme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: