fbpx
Lajme

Vlorë, Shoqërohet 32 vjeçari

Vlorë, Selenicë Policia vë në p ranga një shtetas, për v eprën p enale “D huna në familje” .

Specialistët për H etimin e K rimeve në Komisariatin e Policisë Vlorë, në vijim të punës për parandalimin e përshkallëzimit të d hunës në familje, ndaluan shtetasin E. T, 32 vjeç, banues në Fier, pasi ka ushtruar d hunë fizike dhe psikologjike ndaj ish bashkëshortes së tij. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë, për veprime të mëtejshme.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button