Lajme

Vogëlushi i kishte ngulur sytë dhe po e dëgjonte me vëmendje, Rama i thotë diçka epike (Video)

Teksa Rama po fliste nga Vora ku ishte sëbashku me Komisionerin Europian, Janez Lenarčič, një vogëlush i kishte ngulitur sytë dhe po e dëgjonte me vëmendje. Rama pasi përfundon fjalën i jep dorën vogëlushit dhe i thotë: Hajt, inshallah nuk bëhesh analist.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: