Lajme

Vrau bashkëfshatarin për konflikte pronësie, arrestohet zjarrfikësi në Tropojë

Policia ka a rrestuar autorin e k rimit në Tropojë, zjarrfikësin Astrit Ismajlisufaj. Ai v rau me një pistoletë bashkëfshatarin Isat Goçaj për konflikte pronësie. Pistoleta e tij është sekuestruar.

NJOFTIMI NGA POLICIA Tropojë, Kapet në kohë rekord autori i dyshuar i v rasjes së ndodhur në Çerem.

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Tropojë falë reagimit në kohë, veprimeve të shpejta dhe profesionale, bënë të mundur kapjen e autorit të dyshuar shtetasin Altin Ismajlisufi. Gjatë kontrollit në banesë, Policia gjeti dhe sekuestroi ar mën e z jarrit, me të cilën autori kreu vr asjen. Autori i dyshuar po shoqërohet në Komisariatin e Policisë Tropojë, për veprime të mëtejshme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: