Lajme

Zjarr në afërsi të stacionit mallrave në Vlorë, policia jep detajet e para

Një sipërfaqe e pyllëzuar në afërsi të stacionit të mallrave në lagjen “24 Maji” në Vlorë është përfshirë nga flakët pasditen e sotme.

Policia bën me dije se po punohet për shuarjen e flakëve.

“Sot, rreth orës 18:20, në lagjen “24 Maji”, në afërsi të ish stacionit të mallrave, ka rënë zjarr dhe po digjet një sipërfaqe e pyllëzuar.

Shërbimet e Policisë dhe shërbimet zjarrfikëse ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit”, thuhet në njoftimin e policisë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close