Categories Lajme

Makina përplas motorin në aksin Divjakë-Lushnjë, humb jetën 44-vjeçari

Një aksident me vdekje ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor “Divjakë-Lushnjë”.

Një automjet tip “Benz”, që drejtohet nga një 22-vjeçar, është përplasur me një motomjet rreth orës 05:15. Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën drejtuesi i motomjetit, 44-vjeçari me iniciale G. A.

Ndërsa 22-vjeçari me iniciale Q. O., është transportuar në spital për ndihmë mjeksore.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 05:15 në aksin rrugor “Divjakë-Lushnjë”, automjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin Q. O., 22 vjeç, është përplasur me një motomjet që drejtohej nga shtetasi G. A., rreth 44 vjeç.

Si pasojë e përplasjes ka humbur jetën drejtuesi i motomjetit shtetasi G. A., ndërsa drejtuesi i automjetit tip “Benz”, është transportuar në spital për ndihmë mjeksore.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave dhe shkakut të aksidentit.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

U vra ndërsa pinte kafen në Memaliaj, vëllai i Marsel Çelës paralajmëron vetëgjyqësi: Të gjenden autorët!

Tre të vrarë dhe një i plagosur është bilanci i një atentati të ndodhur mbrëmë që…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Po lundronte me Jet Ski në liqenin e Vuat të Dejës bashkë me dy vajzat , 54-vjeçari humb kontrollin dhe përplaset me shkëmbin

Një aksident i frikshëm ka ndodhur në liqenin e Vaut të Dejës, ku një 54-vjeçar…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Masakra në Memaliaj, flasin banorët: Jemi të tronditur! Të vriten tre veta kot….!

Banorët e Memaliajt në një prononcim për mediat shprehen se janë të tronditur për atentatin…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Plagosi me thikë një grua, prangoset 33-vjeçari

Policia ka vënë në pranga një 33-vjeçar, i cili ditën e djeshme dyshohet se plagosi…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Të shtëna me armë zjarri pranë një lokali në Tale të Lezhës, një i plagosur

Një person ka mbetur i plagosur në Tale të Lezhës. Sipas informacioneve paraprake dyshohet se…

LEXO ME SHUME