Categories Lajme

‘Maldivet e Europës’/ Ksamili shfaqet në mes të Times Square, New York

Shqipëria po tërheq gjithnjë e më shumë vëmendjen e turistëve të huaj dhe mediave që i kushtojnë artikujt për bukuritë natyrore dhe turizmin në vendin tonë.

Shqipëria po tërheq gjithnjë e më shumë vëmendjen e turistëve të huaj dhe mediave që i kushtojnë artikujt për bukuritë natyrore dhe turizmin në vendin tonë.

Ksamili është një ndër destinaionet më të komentuara, e madje nga mediat e huaja ka filluar të quhet shpesh edhe si ‘Maldivet e Europës’.

Sëfundmi, në Times Square, New York është shfaqur një video e shkurtër reklamuese për Ksamilin, duke i ftuar të gjithë që të vizitojnë këtë mrekulli të bregdetit shqiptar. Ka qenë kryeministri Edi Rama që ka ndarë këtë video

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Dyshohet se kthyen magazinën në “shtëpi bari”, arrestohet pronari dhe drejtori i OSHEE në Peqin

Pronari i një magazinë që përdorej për kultivimin e drogës është arrestuar së bashku me…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Babai plagos të bijën dhe vret veten/ Vajza në prag divorci, çfarë e shkaktoi tragjedinë në Lushnje

Lushnja u trondit ditën e sotme nga një ngjarje e rëndë kur babai Behar Musaku…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Tre vëllezër në banesë, kush ishte “shënjestër” e tritolit në Fushë Krujë?

Janë zbardhur detaje të reja nga shpërthimi me lëndë plasëse që u regjistruar mbrëmjen e…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Krimi i rëndë/ Familjarë dhe të afërm i kanë dhënë lamtumirën e fundit 40-vjeçares Enkelejda Danaj (Limaj) të shtunën në Vlorë

Familjarë dhe të afërm i kanë dhënë lamtumirën e fundit 40-vjeçares Enkelejda Danaj (Limaj) këtë…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Aksidenti i rëndë në aksin Kuç-Qeparo, shoferja në gjendje kritike

Një aksidenti i rëndë është regjistruar mbrëmjen e djeshme në aksin Kuç-Qeparo. Mësohet se një…

LEXO ME SHUME