Categories Showbiz

“Më pëlqen mënyra se si…”/ Ish-banorja e BB: Të gjithë do donim një partner si Luiz Ejlli

Ish-banorja e “Big Brother” Fjorentina Halili dhe gazetarja Jetona Koçibelli, të ftuara në “Wake Up”, kanë folur rreth banorëve të “BBV2”.

Gjatë bisedës Fjorentina ka shprehur se të gjithë vajzat, do donin një partner si Luizi, duke u bazuar tek sjellja dhe përkushtimi i tij që ka ndaj Kiarës.

Pjesë nga intervista:

Fjorentina Halili: Unë mendoj që të gjithë do donin të kishin një partner si Luizi, edhe unë që nuk është se kam empati për të.

Blendi Salaj: Ti s’ke empati, por do doje të kishe një partner si ai?

Fjorentina Halili: Me sjelljen, nuk më pëlqen si person, ku di un në paraqitje, në fizik, këto, por jo me sjelljen. Më pëlqen mënyra se si… Po kush është ajo vajzë që nuk do të puthësh te koka, faqja, buza, ti bësh kafen.

Neada Muçaj: Po mirë, meshkujt e bëjnë këtë, nuk e bën vetëm Luizi.

Fjorentina Halili: Jo se ka dhe nga ata që nuk e bëjnë jo. Kur je i martuar bëhen këto gjëra, ti Blendi e bën?

Blendi Salaj: E bëj, sigurisht që e bëj.

Fjorentina Halili: E pra se e ke mëngjes për mëngjes tek shtëpia. Është ai llafi që “kur je shkodran, tana i bën”. Ai i ka të gjitha, ka batutën, ka sjelljen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

“Si më poshtëron ashtu”/ Ilnisa debaton me Meritonin, “molla e sherrit” Sara Karaj

Hyrja e tre banorëve të rinj, duket se ka trazuar situata në shtëpi dhe një…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Beteja” mes Ilnisës dhe Ledionës! Agravon debati në prime, ndërhyn Arbri me ironi: E dimë që ngrihet në këmbë gjithë bota për ty, por më lër ta mbaroj

Një tjetër debat i ashpër ka ndodhur gjatë kësaj jave mes Ledjonës dhe Ilnisës, në…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

A janë ndarë vërtet? Besi dhe Xhensila në Itali, çfarë po ndodh mes çiftit

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë kthyer në personazhet më të komentuara…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

‘Nxehen gjakrat’ në ‘BBV3’, plas debat mes Romeos dhe Julit: O burracak, mos ma përmend mua… (Video)

“Vëllai i Madh” mblodhi djemtë e shtëpisë në darkën e të nominuarve ku u zhvilluan…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Maksimumi që unë mund të ofroj”, Alban Skënderaj jep lajmin e bukur për të gjithë fansat e tij

Alban Skënderaj ka realizuar një koncert recital më parë, ndër artistët e pakët shqiptarë që…

LEXO ME SHUME