Categories Lajme

Në një qytet në Kosovë, nafta kushton vetëm 1 euro

Duket e pabesueshme për tregun e Kosovës, por një litër naftë në Gjakovë po kushton vetëm një euro.

Është pika e karburantit “NS OIL”, e cila ka sjellur një super-aksion duke liruar naftën deri në 1 euro për litër.

Kjo gjë u bë e ditur sot nga mediat, të cilat gjatë gjithë ditës raportuan për çmimin e lartë të naftë që po vije, sipas tyre, për shkak të mashtrimit nga naftarët

Sipas mediave, ani pse çmimi i naftës në botë ka shënuar rënie, në Kosovë po ruhet çmimi i lartë, ku për momentin nafta shkon nga 1.14 e deri në 1.20.

Ndryshe, çmim më të lartë të naftës se në Kosovë, ka vetëm Shqipëria, për çka qytetarët protestuarn ditë më parë.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME