Njoftime

FOTO\ Okazion! Shitet vilë në Vlorë, 2 min nga lagjia Muradie

Super Okazion! Shitet vilë në Vlorë, 3 Kate, 2 Kate banim nga 125 m2 secili, dhe kati 0 Garazh. Siperfaqe ndërtimi 357m2. Një nga lagjet më të vjetra në Vlorë. Zonë shumë e qetë, 2 minuta larg nga lagjia historike Muradie! Cmimi 150.000 Euro ( I diskutueshem) dhe e mobiluar. Kontaktoni në këtë numër telefoni për më shumë detaje: 0692872364. Faleminderit!

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close