Categories Njoftime

FOTO\ Okazion! Shitet vilë në Vlorë, 2 min nga lagjia Muradie

Super Okazion! Shitet vilë në Vlorë, 3 Kate, 2 Kate banim nga 125 m2 secili, dhe kati 0 Garazh. Siperfaqe ndërtimi 357m2. Një nga lagjet më të vjetra në Vlorë. Zonë shumë e qetë, 2 minuta larg nga lagjia historike Muradie! Cmimi 150.000 Euro ( I diskutueshem) dhe e mobiluar. Kontaktoni në këtë numër telefoni për më shumë detaje: 0692872364. Faleminderit!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Njoftime

Njoftim, Jepet hyrje me qera në Vlorë pranë Hotel Martinit

Njoftim, Jepet hyrje me qera rruga e Cipajve pranë Hotel Martinit. Për më shumë detaje…

LEXO ME SHUME
Categories Njoftime

Njoftim pune, A&G Hotel në Radhimë kërkon staf për sezon veror 2022

Njoftim pune, A&G Hotel në Radhimë kërkon staf për sezon veror 2022  . Kërkohen këto…

LEXO ME SHUME
Categories Njoftime

Vlorë, kërkohet një shtëpi me qera 2+1, me çmim nga 130 deri në 150 mijë lekë

Vlorë, kërkohet një shtëpi me qera 2+1 në zonat e Tregut të Orizit, Çole ose…

LEXO ME SHUME
Categories Njoftime

Vlorë, kërkohet për t’u blerë një garsoniere, deri në 30 milionë lekë

Vlorë, kërkohet për t’u blerë një garsoniere, të jetë e pozicionuar në një zonë pranë…

LEXO ME SHUME
Categories Njoftime

Vlorë, kërkohet një shtëpi me qera 1+1

Vlorë, kërkohet një shtëpi me qera 1+1, e mobiluar rreth zonës së Kalit të Trojës,…

LEXO ME SHUME