Categories Showbiz

Olta parandjen humbjen përballë Kiarës dhe ka folur me bashkëshortin e saj? Aktorja: I thashë Dorit që të vijë

Nominimi ‘kokë më kokë’ mes Olta Gixharit dhe Kiara Titos këtë javë ka shkaktuar shumë tension mes banoreve në shtëpi.

Teksa të gjithë aludojnë se kush mund ta lërë shtëpinë e famshme, Olta ka shprehur gjithashtu pasiguritë e saj nëse do fitoj apo jo mes këtij nominimi.

Në rrjet po qarkullon një video e aktores ku është duke biseduar me Dea Michele të cilës i thotë se ka folur më bashkëshortin e saj Dorin.

Olta u shpreh se i ka thënë partnerit të saj që çfarëdolloj gjëje që të ndodhë në spektaklin e së shtunës ai të gjendet pranë saj.Nuk dihet nëse aktorja ka komunikuar realisht me partnerin e saj apo ishte një mesazh drejtuar atij

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME