Categories Lajme

PAMJET / Rrëzohet avioni në Michigan, kalon nëpër pemë dhe përfundon…

Një avion luftarak MiG-23 është rrëzuar gjatë një shfaqje ajrore në Michigan, duke goditur më pas makinat në tokë. (Kliko këtu) BBC ka shpërndarë pamjet.

Mësohet se piloti vuri re se avioni kishte një defekt prandaj ai arriti të shpëtonte bashkë me pasagjerin vetëm pak çaste para se avioni të përfshihej nga shtëllungat e tymit.

Sipas autoriteteve atje, piloti dhe pasagjeri kanë pësuar lëndime të lehta, jashtë rrezikut për jetën.
“Ishin shumë me fat”, tha John Brannen, hetues i lartë i sigurisë ajrore në Bordin Kombëtar të Sigurisë së Transportit. “Aeroplani udhëtoi rreth 152m pas përplasjes fillestare, kaloi nëpër disa pemë dhe përfundoi pranë ndërtesës së apartamenteve“- shtoi ai.

PAMJET / Rrëzohet avioni në Michigan, kalon nëpër pemë dhe përfundon…
PAMJET / Rrëzohet avioni në Michigan, kalon nëpër pemë dhe përfundon…
PAMJET / Rrëzohet avioni në Michigan, kalon nëpër pemë dhe përfundon…

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME