Categories Lajme

Përplasi turisten më pas taksinë, 23 vjeçari shqiptar ndërron jetë në vend pas aksidentit tragjik

Një aksident trafiku me pasojë vdekjen e një 23 vjeçari shqiptar ka ndodhur natën e së enjtes në të premte në Kardamena të Greqisë.

Makina e drejtuar nga i riu shqiptar, i cili punonte në një hotel, pasi është përplasur me një taksi, ka përplasur një grua që ishte duke ecur në këmbë.

Menjëherë pas kësaj automjeti ka rrëshqitur. Nga goditjet ka ndërruar jetë thuajse në çast drejtuesi i makinës, 23-vjeçari.

Në Spitalin e Kos u dërguan dy të plagosurit: këmbësorja, e cila u përplas nga makina e viktimës, si dhe taksisti me të cilin u përplas fillimisht mjeti i 23-vjeçarit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Bulqizë/ Aksidentohet 19-vjeçari, transportohet menjëherë në spital

Është aksidentuar një 19-vjeçar ditën e sotme në Bulqizë. Aksidenti ka ndodhur rreth ores 14:15…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Arrestohet pronari i lokalit në Lushnjë, Ushtrohej veprimtaria e basteve sportive

Policia e Lushnjës ka goditur ditën e sotme një rast të ushtrimit të basteve sportive…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Kërkohej në Sarandë për trafik droge/ Kapet në Selanik 32-vjeçari

Policia greke ka arritur të kapë në Dhiavata të Selanlikut të kërkuarin të Interpol, Adritak…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

“Blindohen” rrugët e Vlorës, policia kontrolle të shumta pas arrestimit të anëtarit të bandës së “Gaxhait”

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë (FNSH) dhe policia kanë ngritur postoblloqe të shumta në rrugët…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Tiranë/ Kamioni përmbyset në rrugë, merr para disa automjete, lëndohet shoferi

Një automjet tip kamion është përmbysur në rrugën ““Ramazan Gaxherri”” në kryeqytet dhe për pasojë…

LEXO ME SHUME