Categories Showbiz

Plani i Luizit për Jorin: Do të fus në sherr me Kiarën!

Luizi thuri një plan me Jorin për të bërë xheloze Kiarën. Ai i tha Jorit që të ndërrojnë çarçafët bashkë dhe ai të ulet në krevatin e saj dhe të bisedojnë në mënyrë që Kiara të bëhet xheloze.

Jori që në nisje të planit, i tha Luizit që të mos i kërkoi asgjë të ekzagjeruar, apo ndonjë gjë që të jetë jashtë karakterit të saj.

Pasi u dakordësua për planin, Jori e pyeti Luizin se deri kur duhet ta mbajë këtë lojë. Ai u përgjigj se plani do marrë fund të martën, kur të jetë spektakli dhe nëse ajo e zbaton, do rriten 10 mijë euro në çmimin e madh.

Luizi u shpreh se këtë plan po e thotë në sy të të gjithë banorëve që ata mos të përfshihen në lojë.

Efi tha se ajo do ia tregoi Kiarës dhe se nuk bëhet pjesë e planit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

“Beteja” mes Ilnisës dhe Ledionës! Agravon debati në prime, ndërhyn Arbri me ironi: E dimë që ngrihet në këmbë gjithë bota për ty, por më lër ta mbaroj

Një tjetër debat i ashpër ka ndodhur gjatë kësaj jave mes Ledjonës dhe Ilnisës, në…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

A janë ndarë vërtet? Besi dhe Xhensila në Itali, çfarë po ndodh mes çiftit

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë kthyer në personazhet më të komentuara…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

‘Nxehen gjakrat’ në ‘BBV3’, plas debat mes Romeos dhe Julit: O burracak, mos ma përmend mua… (Video)

“Vëllai i Madh” mblodhi djemtë e shtëpisë në darkën e të nominuarve ku u zhvilluan…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Maksimumi që unë mund të ofroj”, Alban Skënderaj jep lajmin e bukur për të gjithë fansat e tij

Alban Skënderaj ka realizuar një koncert recital më parë, ndër artistët e pakët shqiptarë që…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Besi dhe Xhensila nën hetim? Avokatja: Divorci, manovër për të shpëtuar pasurinë

Prej disa ditësh, rrjeti po zien sërish pas lajmit se Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj,…

LEXO ME SHUME