Categories Lajme

Po transportonte kanabis, habit shqiptari, vetëdorëzohet në polici

Një 26-vjeçar i shpallur në kërkim prej 1 viti në Britani është dorëzuar në polici.

Bëhet fjalë për Shqyri Nazeraj, i cili akuzohet se transportonte lëndë narkotike, kanabis në Britani.

Ai ka treguar para drejtësisë britanike se ishte paguar me 300 paund për të udhëtuar në West Yurkshire, për të transportuar nëntë pako me 1 kg kanabis me një vlerë prej 90,000 £.

Mediet vendase bëjnë me dije se i riu u dënua me 13 muaj burg për transport të lëndëve narkotike.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Izoloi gruan në banesë me kamera sigurie, Gjykata e Apelit merr vendimin për 34-vjeçarin

Gjykata e Apelit të Tiranës ka refuzuar kërkesën për liri të 34-vjeçarit Asqeri M. i…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Gjendet pa jetë në shtëpi 54 vjeçari në Lezhë

Një burrë 54 vjeç u gjet pa jetë sot në shtëpinë e tij. Ngjarja ndodhi…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Atë që ka për detyrë ta bëjë shteti, banorët e Vranishtit e bëjnë me lekët e tyre

Ndërsa të gjithë fshatrat vuajnë shpopullimin dhe i janë dorëzuar këtij fati, krejt e kundërta…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Sëmundjet tumorale po shtohen me shpejtësi, mjekët thirrje për rivendosjen e ligjit antiduhan

Sëmundjet tumorale po prekin gjithnjë e më shumë njerëz dhe për fat të keq dhe…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Ekzekutori ishte djali! Policia e Durrësit zbardh vrasjen e 50-vjeçarit: E gjithë familja e përfshirë…

Policia e Durrësit zbardh vrasjen e 50-vjeçarit Pëllumb Meta. Duket se ekzekutori i babait nuk…

LEXO ME SHUME