Politike

Berisha presion Bashës: S’ka vulë, bravë a dryn që mund të pengojë demokratët

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas lajmeve që disa seli të PD, në qytete të ndryshme janë mbyllur dhe u është vënë dryni.

Berisha me anë të një postimi në rrjetet sociale shkruan se nuk ka vulë apo bravë që mund të pengojë vullnetin dhe votën e lirë të demokratëve. “Nuk ka vulë, bravë apo dryn që mund të pengojë vullnetin dhe votën e lirë të demokratëve”, shkruan Berisha në postimin e tij.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close