Categories Showbiz

Rama i bën premtimin në publik Donald Veshajt: Kur të martohesh ti…

I ftuar këtë javë në “Më lër të flas” ka qenë ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana. Për Lorikun nuk ka munguar edhe një sfidë e përgatitur me disa pyetje për të. Pjesë e pyetjeve ishte edhe që Lorik Cana të telefononte kryeminstrin Edi Rama, dhe t’i thoshte se të kam rënë padashje.

I gjendur përballë kësaj telefonate, kryeministri ka reaguar me shumë sportivitet!

Nuk mungoi edhe një ftesë zyrtare nga Donald Veshaj, live nga studioja e “Më lër të flas”, të cilës kryeministri iu përgjigj me një batutë të çastit, e cila u prit me të qeshura në studio.

Donald Veshaj: ‘Meqë po flasim në telefon, po përfitoj nga rasti për të të bërë një ftesë zyrtare për në emision…’

Edi Rama: ‘Kur të martohesh ti, atëherë do vij…”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Besi dhe Xhensila nën hetim? Avokatja: Divorci, manovër për të shpëtuar pasurinë

Prej disa ditësh, rrjeti po zien sërish pas lajmit se Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj,…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Jam mbesa e Dritëroit, e kam xhaxha…” / Si përfundim, kjo është lidhja biologjike mes Ilnisës dhe Dritëro Agollit!

Shpesh herë Ilnisa është shprehur se është mbesa e Dritëro Agollit dhe e ka xhaxha…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Legalizimi i kanabisit, Albi: Lejimi mund të sjellë minimizim përdorimi (Video)

Pas sfidës që produksioni vuri përballë banorët e shtëpisë, kanë nisur debatet mes çifteve lidhur…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

BAFTA Awards 2024, lista e plotë me filmat dhe aktorët më të mirë të vitit të kaluar

BAFTA Awards 2024 – ngjarje kjo që nderon filmat dhe aktorët më të mirë të…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Ikja jote më la pa frymë”, Eni Çobani humb njeriun e shtrenjtë

Një njeri shumë i shtrenjtë për Eni Çobanin është ndarë nga jeta. Juristja ka bërë…

LEXO ME SHUME