Categories Showbiz

Reagimi epik i Kiarës kur pa Luizin të zhveshur (Video)

Sprovën që kaluan më herët vetëm Efi Dhedhes dhe Luiz Ejlli, prej mbrëmjes së djeshme po e provojnë të gjithë banorët me radhë.

Po flasim për përkujdesjen ndaj “Arbanës së vogël”, prova e javës e cila do të vendosë për buxhetin e javës për banorët. Për ta përmbushur këtë sfidë, banorët janë ndarë në çifte dhe sigurisht këtë herë Kiara dhe Luizi janë bashkë. Siç pritej, dyshja teksa kujdeseshin për beben, gjatë asaj kohe nuk munguan batutat, bisedat serioze e po ashtu edhe disa momente të bukura ndërmjet tyre.

Në një çast, Luizi u fut për të bërë një dush në banjën që ndodhej në dhomë dhe kishte harruar mikrofonin. Derisa iu kërkua të merrte mikrofonin, ai i tha Kiarës që t’ia sillte meqë kishte hyrë brenda. Moderatorja u afrua në banjë për t’ia dhënë mikrofonin dhe në ato momente bëri një reagim, që dukej sikur e kishte parë tërësisht të zhveshur Luizin.

Moderatorja u afrua në banjë për t’ia dhënë mikrofonin dhe në ato momente bëri një reagim, që dukej sikur e kishte parë tërësisht të zhveshur Luizin. Nga ana tjetër teksa po zhvillojnë provën javore për t’u kujdesur për beben kukull, Kiara dhe Luizi kanë gjetur mundësinë të qëndrojnë vetëm me njëri-tjetrin dhe t’i shprehin ndjenjat pa u penguar nga të tjerët.

Luizi ka vazhduar të insistojë duke kërkuar puthjen e famshme nga Kiara, ndërsa kjo e fundit e pranoi që e ndjen shumë, por ka diçka që e pengon. “Do isha kurioze të të puthja për të parë kiminë mes nesh, por kam diçka që më pengon dhe nuk ta shpjegoj dot me fjalë.”- i ka thënë ajo konkurrentit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Legalizimi i kanabisit, Albi: Lejimi mund të sjellë minimizim përdorimi (Video)

Pas sfidës që produksioni vuri përballë banorët e shtëpisë, kanë nisur debatet mes çifteve lidhur…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

BAFTA Awards 2024, lista e plotë me filmat dhe aktorët më të mirë të vitit të kaluar

BAFTA Awards 2024 – ngjarje kjo që nderon filmat dhe aktorët më të mirë të…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Ikja jote më la pa frymë”, Eni Çobani humb njeriun e shtrenjtë

Një njeri shumë i shtrenjtë për Eni Çobanin është ndarë nga jeta. Juristja ka bërë…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Dashnor Diko futet në BBV me një karrocë me banane: Mos e neglizhoni këtë frut, ju mbyll gojën (Video)

Një ditë aspak e zakontë ishte kjo e sotmja në ‘Big Brother VIP 3’, teksa…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Rita Lati hyn në Big Brother Vip/ Si reagon Roza?

Vëllai i Madh i ka vendosur banorët në një sfidë shumë të vështirë këtë herë.…

LEXO ME SHUME