Categories Lajme

SHBA, humb jetën në aksident 25-vjeçarja shqiptare

Një 25-vjeçare shqiptare humbi jetën në një aksident në SHBA.

Klivja Çaçi humbi jetën në Livonia, Uestland, pasi po udhëtonte me makinën e saj dhe në përpjekje për të dalë në anën tjetër të rrugës humi kontrollin e makinës.

Aksidenti rezultoi fatal për të renë shqiptare, duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

Klivja Çaçi me origjinë nga Korça mësohet se jetonte e vetme prej dy vitesh në Amerikë. Ajo kishte shkuar atje me Lotarinë Amerikane.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Përmbyset mjeti në autostradën Levan-Fier, detajet e para

Një aksident është shënuar pak minuta më parë në autostradën Levan-Fier, në afërsi të Spitalit…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Gjergj Luca denoncon “Vodafone”: Më faturuan 1400 euro për 7 minuta “Roaming”

Kompania më e shtrenjtë telefonike “Vodafone Albania” është kthyer në problemin e përditshëm të qytetarëve…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Bulqizë/ Aksidentohet 19-vjeçari, transportohet menjëherë në spital

Është aksidentuar një 19-vjeçar ditën e sotme në Bulqizë. Aksidenti ka ndodhur rreth ores 14:15…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Arrestohet pronari i lokalit në Lushnjë, Ushtrohej veprimtaria e basteve sportive

Policia e Lushnjës ka goditur ditën e sotme një rast të ushtrimit të basteve sportive…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Kërkohej në Sarandë për trafik droge/ Kapet në Selanik 32-vjeçari

Policia greke ka arritur të kapë në Dhiavata të Selanlikut të kërkuarin të Interpol, Adritak…

LEXO ME SHUME