Categories Showbiz

“Shndërrohet në një njeri të keq në prapaskenë”/ Nëna e Beyonce tregon me humor ç’ndodh pas kuintave

Nëna e Beyonce-s së fundmi tregoi se sa e keqe mund të jetë këngëtarja në prapaskenë, gjatë ndryshimeve të veshjeve.

Me shaka, Tina Knowles zbuloi se Beyonce bëhet shumë e vrazhdë kur është në mes të ndryshimeve super të shpejta të veshjeve gjatë koncerteve të saj.

Ne kemi qeshur për këtë kohët e fundit, sepse unë po thosha, ‘Vajzë, je shumë e keqe atje’ dhe jam shumë e lumtur që nuk duhet të jem më atje. Ajo më thotë, ‘Mama, më vjen shumë keq’, dhe unë i them, ‘E di’. Ndonjëherë ajo qan, dhe unë them, ‘Ajo po qan sepse ajo e di që thjesht na tha disa gjëra të çmendura!.

Megjithatë, Tina thotë se është vetëm diçka e momentit, sepse Beyonce thjesht po përpiqet të vishet ndërsa turma të mëdha po presin për të.

Këngëtarja 43-vjeçare sapo ka përfunduar me turneun e saj botëror “Renaissance”, që përfshinte më shumë se 600 kostume, sipas Tina-s:

Ajo ka ende ndoshta 150 kostume që nuk i ka veshur, por çdo natë ajo bënte të paktën katër deri në pesë kostume të reja.
Beyoncé fitoi 579 milionë dollarë dhe u bë turneu me fitimet më të larta të një artisteje femër në histori.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

“Maksimumi që unë mund të ofroj”, Alban Skënderaj jep lajmin e bukur për të gjithë fansat e tij

Alban Skënderaj ka realizuar një koncert recital më parë, ndër artistët e pakët shqiptarë që…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Besi dhe Xhensila nën hetim? Avokatja: Divorci, manovër për të shpëtuar pasurinë

Prej disa ditësh, rrjeti po zien sërish pas lajmit se Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj,…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Jam mbesa e Dritëroit, e kam xhaxha…” / Si përfundim, kjo është lidhja biologjike mes Ilnisës dhe Dritëro Agollit!

Shpesh herë Ilnisa është shprehur se është mbesa e Dritëro Agollit dhe e ka xhaxha…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Legalizimi i kanabisit, Albi: Lejimi mund të sjellë minimizim përdorimi (Video)

Pas sfidës që produksioni vuri përballë banorët e shtëpisë, kanë nisur debatet mes çifteve lidhur…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

BAFTA Awards 2024, lista e plotë me filmat dhe aktorët më të mirë të vitit të kaluar

BAFTA Awards 2024 – ngjarje kjo që nderon filmat dhe aktorët më të mirë të…

LEXO ME SHUME