Showbiz

Dafina Zeqiri infektohet me Covid-19, si është gjendja shëndetësore e saj

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri është infektuar me Covid-19. Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes një postimi në Instagram.  Teksa ka publikuar një foto me një veshje sportive, artistja dukej paksa e lodhur, ndërsa: Covidi nuk do që unë të bëj selfie, por shkofsh në djall Covid!

Me sa duket këngëtarja ka simtoma të lehta të koronavirusit dhe gjendja shëndetësore e saj është e mirë. Aktualisht, Dafina është karantinuar me partnerin e saj Dj.Geek, i cili gjithashtu është infektuar nga koronavirus.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: