Showbiz

Dalin fotot e para nga dasma, zbulohet çmimi “i kripur” që Ermal Hoxha shpenzoi për unazën e Rezartës

Çifti i komentuar në media, Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha u martuan pas 17 vitesh romancë. Ata kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë në një ceremoni private me familjarët. Deri më tani, këngëtarja ka qenë e rezervuar përsa i përket fotove të këtij momenti të rëndësishëm.

Sipas mediave një unazë e ngjashme me atë të Rezartës vlen mbi 20 mijë euro. Mirëpo, çmimet variojnë edhe më shumë në varësi dhe të llojit të diamantit.

Në një prej postimeve shfaqet Ermali me të ëmën. Këtë video Rezarta e ka mbishkruar me fjalët: “Një princ rritet nga një mbretëreshë.”

Rezarta e dha lajmin pak ditë më parë, duke zbuluar se data e madhe do të ishte 12 korriku i këtij viti. Ceremonia është mbajtur dje dhe këngëtarja ka ndarë disa momente në profilin e saj në Instagram.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: