fbpx
Showbiz

“Dardha bie nën dardhë”, vajza e Robert Aliajt mahnit jurinë në Belgjikë

Vajza e Robert Aliaj, ka shkëlqyer në fazën e audicioneve të fshehta në “The Voice Kids” në Belgjikë, shtet në të cilin ajo është lindur dhe rritur.

Gala e cila konkurroi me këngën “Don’t know why”, falë zërit melodioz, ajo bëri që të katërt anëtarët e jurisë të kthenin karriget që në notat e para muzikore.

Sikundër duket qartë edhe nga videoja, Roberti nuk përmbahet nga emocionet.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button