Showbiz

Do ‘plaste’ rrëmuja mes çifteve, Miss Universe Kosova pjesë e “Big Brother VIP”?

Nëse kjo do të rezultonte e vërtetë, me siguri shumë ujra do të trazohen në “Big Brother VIP” ku kanë filluar të krijohen dhe simpatitë e para të cilat jashtë po quhen çifte dhe xhelozit shprehen hapur.

Miss Universe Kosova 2020, Blerta Veselit i është bërë ftesa për të qenë banore në “BB VIP”, sipar Prive.

Mirëpo pavarësisht dëshirës për t’u bërë pjesë, Blerta e kishte të pamundur të ishte në “Big Brother VIP” për shkak të angazhimeve me punën e saj. Momentalisht, ajo po qëndron në Shtetet e Bashkuara pasi ka nënshkruar një kontratë pune në Miami.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: