Showbiz

E krahason me një krimb, Efi nuk e kursen Maestron në rrjete sociale

Efi nuk përmbahet ndaj Maestros në rrjete sociale.

Ajo e krahason me një krimb i cili arrin në maja duke u zvarritur dhe lëpirë.

Loja e Maestros me dy porta ka lodhur një pjesë të banorve dhe ndjekësve nga jashtë.

Gjatë spektaklit ai jo pak herë është pyetur mbi strategjinë e tij për ta mbajtur mirë me Luizin dhe Oltën.

Maestro u shpreh se ndihet krenar për lojën e tij dhe kështu do të vazhdojë pa ndryshuar asgjë.

Efi duket se nuk e duron tradhëtinë që Armaldo i bëri Luizit dhe ka afilluar ta thumbojë hapur.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close