Categories Showbiz

E krahason me një krimb, Efi nuk e kursen Maestron në rrjete sociale

Efi nuk përmbahet ndaj Maestros në rrjete sociale.

Ajo e krahason me një krimb i cili arrin në maja duke u zvarritur dhe lëpirë.

Loja e Maestros me dy porta ka lodhur një pjesë të banorve dhe ndjekësve nga jashtë.

Gjatë spektaklit ai jo pak herë është pyetur mbi strategjinë e tij për ta mbajtur mirë me Luizin dhe Oltën.

Maestro u shpreh se ndihet krenar për lojën e tij dhe kështu do të vazhdojë pa ndryshuar asgjë.

Efi duket se nuk e duron tradhëtinë që Armaldo i bëri Luizit dhe ka afilluar ta thumbojë hapur.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Sara reagon për herë të parë pasi u zbulua shtatzënia. Poston videon e ëmbël!

Sara Gjordeni dhe Bardhi do të bëhen prindër për herë të parë. Lajmi fillimisht u…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Langaraq! Shaheni nga gratë dhe pastaj bëheni vëllezër”- Debat i ashpër mes Julit dhe Romeos

Aktori Romeo Veshaj dhe Julian Deda kanë debatuar ashpër me njëri-tjetrin në orët e para…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Klodian Duro “shpërthen” keq ndaj Julian Dedës dhe Arbër Hajdarit

Ish-futbollisti i kombëtares, Klodian Duro, ka shënjestuar opinionistin e “Big Brother Vip”, Arbër Hajdarin dhe…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Si u vetëquajta “Ceke”?, Sejfulla Myftaraj: Kush më mbajti në Berat…

Aktori dhe komediani i njohur shqiptar Sejfulla Mytaraj i njohur nga të gjithë si Cekja…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Meritoni i kërkon falje Rikes me një letër

Ditën e djeshme në BBVIP, banorët kanë shkruar letra drejtuar njëri-tjetrit. Meritoni zgjodhi t’i shkruante…

LEXO ME SHUME