Showbiz

FOTO/ Janë “arratisur” drejt Afrikës, Megi Pojani “rrëmben” zemrën e futbollistit shqiptar? Detaji që i nxori zbuluar

Endri Çekiçi po shikoj disa ditë pushime, pas angazhimit me kombëtaren në kuadër të ndeshjeve të Nations League.

Siç duket futbollisti kuqezi nuk po i kalon vetëm, një foto e publikuar nga Çekiçi ka marrë vëmendjen e ndjekësve, të cilët kanë “zbuluar” një detaj interesat.

Fotoja e publikuar nga ishulli Seychelles ku dhe po kalon pushimet lojtari është e njëjtë me atë që ka publikuar Megi Pojani, dhe duket se “romanca” e tyre ka rënë në syrin e fansave.g.kosovari

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close