fbpx
Showbiz

Julian Deda zbulon emrin e aktorit të famshëm të ‘Portokalli’, ‘Nuk më bën fare për të qeshur’

Një nga aktorët më të dashur shqiptar, Julian Deda, ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’. Ai ka rrëfyer momente të ndryshme nga jeta dhe karriera e tij, ku ndër të tjera, përmendi dhe një aktor të spektaklit të humorit ‘Portokalli’.

Ester Bylyku: Cili aktor i humorit të bën vërtetë për të qeshur dhe cili nuk të bën fare? Julian Deda: Që më bëjnë për të qeshur janë disa, Genti, Ermali, Albano më bën për të qeshur. Varet nga momenti. Kurse që nuk më bën fare për të qeshur, është Salsano Rrapi.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button