fbpx
Showbiz

Loredana konfirmon ribashkimin me Mozzik?

Loredana dhe Mozzik janë përfolur se janë rikthyer sërish bashkë. Dyshja janë takuar dhe u panë në një qendër tregtare në Gjermani, ku kanë kaluar kohë së bashku. Mozzik shtoi më tej dyshimet në një intervistë teksa u pyet nëse është në një lidhje. “Nuk e di as unë dhe nuk keni për ta ditur as ju”, tha reperi.

Ndërkohë, pak ditë më parë reperi festoi përvjetorin e 25-të dhe ajo që tërhoqi vëmendjen ishte një postim i Loredanës ku shfaqej në një makinë të bardhë, e ngjashme me atë të Mozzik. Dhe si për të vulosur këto spekulime si të vërteta, Loredana ka bërë një reagim në videon e tyre ku shihen në qendrën tregtare në Gjermani.

Reperja ka komentuar një zemër të kuqe krahas postimit. Kjo është parë nga fansat e dyshes së njohur si një konfirmim se ata janë kthyer sërish në krahët e njëri-tjetrit. Kujtojmë gjithashtu se dyshja janë dhe prindër të nje vajze me emrin Hana

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button