Showbiz

Marina Vjollca zbulon gjininë e fëmijës

Moderatorja e njohur Marina Vjollca ka zbuluar sot për ndjekësit se është në pritje të një vajze. “Mezi po të presim picirukja jonë,- shkruan Marina në një postim në “Instagram”. Në fund të muajit gusht, moderatorja e njohur Marina Vjollca konfirmoi shatazëninë e saj, por ajo nuk e kishte bërë me dije gjininë e fëmijës që pret. Moderatorja dhe Getoar Selimi, të cilët kurorëzuan dashurinë e në martesë, janë në prtje të fëmijës së tyre të parë, që do ta zgjerojë familjen e tyre.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: