Showbiz

Ndahet çifti amerikan dhe vendosin që të qëndrojnë miq të mirë

Aktorja Shantel Jackson dhe partneri i saj Nelly ndahen pas 7 vitesh në një marrëdhënie thuajse perfekte.

MEdiat amerikane kanë treguar se çifti amerikan është ndarë me qetësi duke vendosur që të qëndrojnë miq të mirë.

Ndërkohë që vetë aktorja e ka konfirmuar lajmin pasi u pyet nga një fans. Duke qëndruar shumë private për detajet, ajo shprehet se ndarja ka qenë e qetë dhe prioritet është qetësia e secilit.

“Ajo është e mrekullueshme. Është si një drogë. Ne kalojmë një kohë të mirë, e kuptojmë njëri-tjetrin.

Kemi kaq shumë të përbashkëta.”, ishte deklarata e reperit, në kohën kur ishin të lumtur. Nuk dihet shkaku pse çifti ka marrë këtë vendim.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: