fbpx
Showbiz

Njihet si “i mjeri më i famshëm”, Ardi Daullxhiu thirrje Ramës: Vetëm ti mund të më ndihmosh, vër dorën në zemër

Ai njihet si “i mjeri më i famshëm” në Shqipëri dhe është bërë personazh i njohur pikërisht në emisionin “Zonë e Lirë”, te gazetarit Arian Çani, nga ku edhe ditën e djeshme, Ard Daullxhiu i ka bërë një apel publik kryeministrit Edi Rama, ndërsa ka treguar pamjet nga shtëpia e tij.

“Z. Kryeministër Edi Rama. Vetëm ti mund të më ndihmosh me këtë hall. Të lutëm vë dorën në zemër për mua, në rrjetet sociale s’më ke kthyer përgjigje.

Të lutem, të lutem shumë. Dua të bëj atë shtesën tek shtëpia, ose një shtëpi si të duash ti.

Hajde në shtëpinë time, shiko gjendjen ku jam dhe do më japësh të drejtë. Kryeministër vetëm ti mund të më ndihmosh”, tha Ardi Daullxhiu.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button