Showbiz

“Përputhen”, autorja e emisionit njihej me Atdheun vite më parë

Është publikuar një video e Olsës bashkë me Atdheun tashmë protagonist i emisionit. Autorja e “Përputhen” shihet duke e intervistuar Atdheun, shkruan lajmi.net. Faqja e njohur në Instagram, “Vipat e Bllokut Official” siç duket ka demaskuar publikisht autoren e emisionit duke e fuqizuar faktin se emisioni i saj është jo real.

Atdhe Xheravina shihet se është duke kaluar pushimet në bregdetin shqiptar, në videon e publikuar është Atdheu me një stil ndryshe ngase duket sot. Ndryshe, pas kësaj video do presim reagimin e produksionit dhe të shohim se cili do jetë arsyetimi i radhës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close